K objednání výroby zakázkových bot je nejvhodnější osobní schůzka, při které je možno dohodnout konkrétní požadavky, podmínky realizace, stanovit přesnou cenu, kdy je možné vidět daný model, typ kůže a detaily zpracování a při kterém se odehraje odměření nohou a pozná jejich případná odlišnost.
Pokud není možnost osobně se sejít, potřebuji znát konfekční velikost nohou a navíc jejich obrys (na papíře položenou nohu objet tužkou kolmo(!) postavenou vůči papíru kolem chodidla), délku přes nárt (ne obvodovou, ale měřeno zem-přes nárt-zem), diagonální obvod kolem paty přes oblouk nártu a obvod nad kotníkem, jak to ukazuje obrázek "měření"; pro případ vysokých bot je nutno dodat obvod lýtka ve výšce 35cm a pak v nejširším místě a výšku tohoto místa od země.

měření
Cena bot je závislá hlavně na ploše použité kůže, jejím druhu a zpracování, dále na zdobení bot a typu spínání. Ke konkrétnímu typu bot, rád sdělím aktuální cenu telefonicky nebo mailem. Výchozím materiálem je hovězinová třísločiněná hlazenka o tloušťce a vlastnostech odpovídajících požadavkům daného typu boty, standartní barva jsou přírodní odstíny hnědé a černá, samozřejmě lze zhotovit i výrobky různých barev. Individuální charakter výroby umožňuje splnit nejrůznější představy zákazníka, jeden z nejčastějších je špička boty, další druh a materiál podrážky (obyčejně styroporová guma tl. 9.5mm), technologie zpracování atd.
Druhy špiček
Druhy špiček obuvi

Za standartní zboží přebírám dvouletou záruku.
Boty z ranné doby: normanské, vikingskéBoty gotické: dámské, šašky, nazouvací, šněrovací, zdobenéBoty renesanční: kozácké, nízkéObuv současná, netradičníJak postupovat při objednávceLevný prodej bot na skladě, prodej dalšího historického vybavení Období řecké a římské říšeLiving history / koukatelné minimumBoty na běžné použití s důrazem na životnostAktuální ceny

Benjamin Hrubeš
Nad Šárkou 114
160 00, Praha 6
+420 723 580 221
brva@post.cz
SHŠ Bratrstvo Valhaly
ručně šitá obuv na zakázku
Ručně šitá obuv na zakázku
logo
2013